Тарас Плахтій

Динамічні мережі. Теорія та технологія.

Інтерв’ю

16 грудня 2016 року на телеканалі ТБ-7 відбулося обговорення роботи конференції Програми USAID  РАДА спільно з  ГО “Суспільне око” на тему  “Нові інструменти для здійснення депутатських повноважень: паспорт округу». Основною подією конференції була презентація проекту “Енциклопедія Територій” – надзвичайно цікавого та перспективного продукту ГО “Суспільне око”. «Енциклопедія Територій» — це продукт, який перетворює статистичні дані в інструмент розвитку територій.

15 грудня 2015 року на телеканалі “Львів-ТБ” вийшла телепередача “ГРОМАДСЬКА ДУМКА. Тарас Плахтій: про побудову партійних організацій зі змінною структурою”

25 жовтня 2015 року у Львівському Пресклубі відбувся відеомарафон  “Як Львівщина обирає нову місцеву владу “. У ньому, серед інших, взяв участь незалежний дослідник Тарас Плахтій.

22 травня 2015 року в м. Дніпропетровську на місцевому телеканалі “Регіон” голова ГО “Центр розвитку української культури та самоорганізації” незалежний дослідник Тарас Плахтій взяв участь у телепередачі “Тема дня: українські політичні організації – що вони собою представляють?”

Незалежний дослідник Тарас Плахтій про “Залізний закон олігархізації Міхельса” та іншні причини недієздатності політичних партій в Україні, 12 травня 2015 року у Львові під час презентації дайджесту «Україна 2015 – завдання нової країни»

Інтерв’ю з Тарасом Плахтієм на телеканалі “Академія“, м. Одеса 21.04.2015
Журналіст – Костянтин Неділько.

26 грудня 2014 голова ГО “Центр розвитку української культури та самоорганізації” Тарас Плахтій взяв участь у телепрограмі “Політична шахівниця” ТРК Львів. Говорив:  про “Залізний закон олігархізації” Міхельса(17:25);  про структуру політичних партій та її вплив на їх інноваційну здатність (21:05); про те, чим повинні займатися місцеві партійні осередки (23:20);  про те, хто є реальними суб’єктами в українській політиці і як повернути суб’єктність політичним партіям (49:23).

7 липня 2014 року в телепередачі “Вечір у Львові” взяли участь політолог Олександр Антонюк і голова ГО “Центр розвитку української культури та самоорганізації” Тарас Плахтій. Тема обговорення – якість політичних організацій в Україні.

Інтерв’ю з Тарасом Плахтієм на Real Studia, м. Одеса 25.05.2012
Журналіст – Костянтин Неділько.

Advertisements

Коментарів ще немає.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: